Фотогалерија од вториот ден на кампот на Металург

24.06.2019 01:40
64958170_2561814830496358_1590409665106149376_o

Заврши вториот ден од овогодишниот камп на Академија Металург.

Помина во тренинзи, игра и забава.

Еве фотографии од настаните од овој ден.

Прочитано 109 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 3