ФОТОГАЛЕРИЈА: ПОСЛЕДЕН ТРЕНИНГ НА МЕТАЛУРГ ПРЕД НАТПРЕВАРОТ СО ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН

27.09.2013 21:43
DSC_0303_resize

za tekst

Вечерва Металург го одржа последниот тренинг пред утрешната средба со екипата на Пари Сен Жермен.

Тренингот се одржа во СЦ “Борис Трајковски“.

Прочитано 1.452 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 2