Фотогалерија: За денот на лозарите, Металург ја посети винаријата Стоби

14.02.2020 16:59
86684091_181126716481526_2406888273835196416_n_resize

За денот на лозарите, ракометарите и ракометарките на Металург ја посетија винаријата Стоби.

Тие беа дел од настанот кој секоја година се организира во една од најдобрите винарии во Македонија.

Еве фотографии од овој настан.

.

Фото:

 

Прочитано 872 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 4 =