ГОЦЕ ГЕОРГИЕВСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

12.02.2014 18:46
1927115_10152043207768101_1273004075_n

rk-metlurg-logo_final_resize

Десното крило на Металург и на македонската репрезентација, Гоце Георгиевски, денеска полни 27 години.

Честитки до Гоце, на кој му посакуваме челично здравје и долг и среќен живот исполнет со радост и со многу спортски успеси.

                                                                    РК Металург

Прочитано 995 пати

(5) Коментари

  1. Најсреќен Гоце!!! Уште многу многу голови и успеси.

    • sregan ti rokendan goce i mnogu usbeh i vo metalurk i vo makedonija maromo momci najmalku 10 razlika da bobedimo utakmica i sekogas ke bidat biratite i ke bidat na teren ajde momci

  2. Нека е среќен роденденот, го мислев за помлад едно 3-4 години :)

  3. Srekni novi 365 denovi ,neka bidat ispolneti so mnogu uspesi i na privaten i na profesionalen plan.

  4. SRECEN RODENDEN mnogu uspesi i zdravje.

Напишете коментар


6 + 2 =