ГОЦЕ ГЕОРГИЕВСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

12.02.2013 19:14
DSC_7203_resize

Десното крило на Металург, Гоце Георгиевски, денеска го слави својот 25. роденден. На Гоце му посакуваме долг и среќен живот исполнет со спортски успеси.

                                        Mеталург

 

Фото:

Прочитано 432 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 8