ГОЦЕ ОЈЛЕСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

10.10.2014 19:56
2_resize1

za tekst

Левото крило на Металург и на македонската репрезентација, Гоце Ојлески, денеска го слави својот 25-ти роденден. Му го честитаме роденденот на Гоце и му посакуваме се најдобро во животот, му посакуваме добро здравје и многу спортски успеси.

                                                                     Металург.

Прочитано 530 пати

(2) Коментари

  1. Srecen rodenden Goce!!!kLASNATA

  2. Srecen rodenden i mnogu uspesi

Напишете коментар


9 − 5 =