ГОЦЕ ОЈЛЕСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

10.10.2013 15:22
1394792_10151777480063101_1915155767_n_resize

za tekst

Левото крило на Металург, Гоце Ојлески, денеска го слави својот 24. роденден. Гоце е во Барселона, заедно со останатите наши ракометари.

Искрени честитки до Ојлески. Му посакуваме долг и среќен живот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                                 Металург

Прочитано 685 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 2