ГОТОВО Е – САЛАТА Е РАСПРОДАДЕНА

12.11.2012 18:51
382106_4296679769905_864635909_n_resize

Металург продолжува со рушење на рекордите. За натпреварот против Киелце, салата е распродадена за помалку од два часа. На располагање беа сите влезници со напомена дека 90 проценти од влезниците во М-блоковите се сезонски, значи продадени уште на првиот натпревар против екипата на Горење.

Сликите од салата “Борис Трајковски“ повторно ќе го обиколат светот.

Нека ни е со среќа.

Прочитано 2.982 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 8