Топ Вести

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА ! ЧЕСТИТ ВЕЛИГДЕН

08.04.2018 09:36
11128753_10152945919908101_270302809_o-610x218

На сите луѓе на Металург, на нашите пријатели и на нашите верни навивачи, им го честитаме најголемиот христијански празник, Христовото Воскресение. Нека на сите ни е среќен и благословен.

Честит Велигден.

Прочитано 21 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 10