ИГОР МАНДИЌ ДЕНЕСКА ПОЛНИ 22 ГОДИНИ

16.10.2013 21:17
1381656_10151790141773101_1395174899_n

za tekst

Левиот бек на Металург и на репрезентацијата на БиХ, Игор Мандиќ, денеска полни 22 години. Честитки до Мандиќ и желби за долг и среќен живот. Му посакуваме многу спортски успеси.

                                                             Металург

Прочитано 471 пати

(1) Коментар

  1. Igorce sreken rodenden i ti posakuvam da igras uste podobro i sto poskoro da pocnes i golovi da postignuvas , vreme e nali veke si pogolem …

Напиши одговор на Antonij Откажи одговор


+ 4 = 10