ИМАМЕ 20000 ФАНОВИ !

17.10.2013 22:13
1390512_674433619234498_212412487_n_resize

za tekst

Дојдовме до бројката од 20.000 фанови на нашата официјална фан-страница.

Формирана е најголемата армија на спортски фанови во Македонија

Ви благодариме !

Само еден Металург !

Прочитано 441 пати

(1) Коментар

  1. POZDRAV OD PRILEP.METALURG SAMO NAPRED. SO TEBE SME.

Напиши одговор на TRAJCE Откажи одговор


3 + 9 =