Комплетни резултати од првите натпревари на 3. коло на ЕХФ-купот

17.11.2019 22:06
20191116_Gorenje_Metalurg_5953

Одиграни се сите први натпревари од третото коло на ЕХФ-купот.

Како што е познато, вчера Металург загуби во Велење, со резултат 24:19 (10:11).

.

Резултати:

Capture_resize

Прочитано 207 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 1