ЛЕВКО НАУМОВСКИ ДОБИ СИН

23.12.2012 02:47
DSC_8364_resize_resize

Наташа и Левко Наумовски ги живеат најсреќните денови од својот живот. Во петокот тие го добија својот првенец, прекрасниот син Марко. На малиот Марко му посакуваме долг и среќен живот, а на Левко и Наташа од срце им честитаме и им посакуваме уште многу среќни и радосни денови.

                                             Металург

Фото:

Прочитано 700 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 4