Лига на шампионите 2011/12, група Ц: Хамбург – Металург 32:25 (18:12) – (Комплетен натпревар) 16.10.2011

18.03.2012 19:40
1.Team logo 2_resize

Кликни Тука

 

Прочитано 13 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 3