Лига на шампионите 2011/12, група Ц: Констанца – Металург 20:19 (9:12) – (Комплетен натпревар) 24.11.2011

18.03.2012 20:10
ljambe magareto.

Кликни Тука

 

Прочитано 9 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 11