Лига на шампионите 2011/12, група Ц: Металург – Констанца 25:18 (12:8) – (Комплетен натпревар) 19.11.2011

18.03.2012 20:00
291696_338566956219292_931333700_o

Кликни Тука

 

Прочитано 21 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 4 =