ЛИНО ЧЕРВАР ОДРЖА ПРЕДАВАЊЕ

16.08.2012 17:03
DSC_0264_resize5

Во склопот на “Струшкиот ракометен турнир“ се организираат и предавања на еминентни ракометни тренери.

Денес предавање одржа тренерот на Металург Лино Червар а насловот на темата беше: “Како да се стигне до врвот“.

 

Фотогалерија:

Прочитано 791 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 6 = 0