ЛУКА ЦИНДРИЌ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

05.07.2014 18:36
bansko5_resize

za tekst

Средниот бек на Металург и на хрватската репрезентација, Лука Циндриќ, денеска го слави својот 21-ви роденден.

На Лука му посакуваме долг и среќен живот, исполнет со многу спортски успеси.

                                                                         Металург

Прочитано 495 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 6 = 13