Лига на шампионите 2012/13, група Ц: Металург – Горење Велење 30:23 (13:6) – (Комплетен натпревар) 06.10.2012

17.03.2013 18:50
150116_492495750761620_750155613_n

Кликни Тука

 

Прочитано 42 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 6 = 3