Металург ќе одржи прес-конференција

14.10.2018 22:56
1479316689-610x346_resize

Почитувани,

РК Металург ве кани на прес-конференција по повод натпреварот РК Металург – РК Железничар од СЕХА-лигата, кој ќе се одигра в среда, 17.10.2018 година, со почеток во 20.15 часот, во ВИП Арена СЦ Борис Трајковски.

Прес-конференцијата ќе се одржи в понеделник, 15.10.2018 година, со почеток во 12 часот, во прес-салата на ВИП Арена СЦ Борис Трајковски.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 156 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 9