Металург ќе одржи прес-конференција

22.11.2018 10:40
GIL_2098_resize-610x219

Почитувани,

РК Металург ве кани на прес-конференција, по повод натпреварот РК Металург – Бјерингбро Силкеборг од 8.коло во Лигата на шампиони. Оваа средба ќе се одигра в сабота, 24.11.2018 година, во 17.30 часот во ВИП Арена СЦ „Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи в петок, 23.11.2018 година во 12.00 часот, во прес салата на ВИП Арена СЦ Борис Трајковски.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 100 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − 6 =