Металург ќе одржи прес-конференција

19.09.2018 11:12
GIL_7090_resize_resize

Почитувани,

РК Металург ве кани на прес-конференција по повод натпреварот од второто коло на Лигата на шампионите, меѓу екипите на РК Металург и на Бешикташ. Оваа средба ќе се одигра в недела, 23 септември, во  ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, а со почеток во 17 часот.

Прес-конференцијата ќе се одржи в петок, 21 септември, во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, со почеток во 13.30 часот.

Со почит,

РК Металург.

Прочитано 173 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 4 =