Металург најавува прес-конференција

09.12.2017 17:05
1479316689

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в понеделник (11.12.2017) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме во вторник (12.12.2017) против екипата на Динамо Панчево. Ова е натпревар во рамките на 11. коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 16.15 часот.

Прочитано 334 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − = 1