Металург најавува прес-конференција

01.02.2018 11:07
23112016Apple-press-conference_resize_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в петок (02.01.2018) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (04.01.2018) против екипата на Војводина. Ова е натпревар во рамките на 13. коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 15.00 часот.

Прочитано 269 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − 1 =