МЕТАЛУРГ НАПОРНО ТРЕНИРА

29.07.2013 10:57
DSC_0135_resize_resize

za tekst

Напорни се кондиционите тренинзи на топлото јулско сонце. Сепак, ракометарите на Металург се вистински професионалци и добро се справуваат со поставените задачи. Наутро се тренира на отворено, напладне в сала. На 2 август екипата ќе замине во Златибор, каде ќе ги продолжи подготовките.

DSC_0064_resize_resize

DSC_0070_resize_resize

DSC_0072_resize_resize

DSC_0080_resize_resize

DSC_0093_resize_resize

DSC_0097_resize_resize

DSC_0107_resize_resize

DSC_0110_resize_resize

DSC_0135_resize_resize

DSC_0140_resize_resize

DSC_0174_resize_resize

Прочитано 3.226 пати

(2) Коментари

  1. hehe..eve go i Stanic!!

  2. haaaa…ovoj so naocarite za sonce stvarno naporno trenira…… ili mozda nekje da gi vidi narusenite megjucovecki odnosi vo klubot….breeeej……

Напишете коментар


8 + 7 =