МЕТАЛУРГ РЕЛАКСИРАНО ГО ЧЕКА МЕЧОТ СО БАРСЕЛОНА

12.10.2013 13:01
za_derbi_strucenstab_vo_hr

za tekst

Металург релаксирано го чека мечот со Барселона. Вчера, нашите ракометари дел од своето слободно време го поминаа во разгледување на музејот на Барселона, а навечер, дел од нашиот стручен штаб беа во Хард Рок Барселона, заедно со Љубица Јаневска од Канал 5 ТВ и со дел од екипата на Топки.

Инаку, натпреварот ќе биде директно пренесуван и на најгледаниот каталонски спортски канал, Еспорт 3.

 

Прочитано 2.242 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 6 = 14