Лига на шампионите 2012/13, група Ц: Металург – Ст.Петербург 32:19 (15:11) – (Комплетен натпревар) 20.10.2012

17.03.2013 19:10
1.Team logo 2_resize

Кликни Тука

 

Прочитано 40 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + = 4