Металург свикува прес-конференција

04.11.2018 10:41
two-microphones-press-conference_header_resize

Почитувани,

РК Металург ве поканува на прес-конференција, по повод натпреварот РК Металург – Стеауа Букурешт во рамките на СЕХА-лигата. Оваа средба ќе се одигра в среда, 07.11.2018 година, со почеток во 17.15 часот во ВИП Арена СЦ „Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи в понеделник, 05.11.2018 година, со почеток во 11.00 часот, во прес салата на ВИП Арена СЦ “Борис Трајковски“.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 147 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 6