Металург свикува прес-конференција

09.03.2019 22:14
GIL_2098_resize

Почитувани,

РК Металург ве поканува на прес-конференција, по повод натпреварот РК Металург – Војводина од 18.коло во СЕХА-Лигата. Овој натпревар ќе се одигра во вторник, 12.03.2019 година, со почеток во 20.15 часот во ВИП Арена СЦ „Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи в понеделник, 11.03.2019 година, во прес-салата на СЦ „Борис Трајковски“, а со почеток во 12.00 часот.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 215 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 7