Металург свикува прес-конференција

24.07.2018 14:24
2_resize

Почитувани,

Ракометниот клуб Металург ве поканува на прес-конференција на која ќе биде претставен новиот шеф на стручниот штаб и ќе бидат презентирани плановите за новата сезона.

Прес-конференцијата ќе се одржи во клупските простории во салата „Автокоманда“ (ВИП салон), утре, среда, 25.07.2018 година, со почеток во 12 часот.

РК Металург

Прочитано 340 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 5 =