Металург свикува прес-конференција по повод средбата со Веспрем

07.09.2016 18:08
Apple-press-conference_resize_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в петок (09.09.2016) во 13.00 часот, во конгресната сала на ВИП Арена Борис Трајковски, пред натпреварот против екипата на Веспрем во рамките на СЕХА лигата, што ќе се одигра в недела (11.09.2016, 20.30 ч.).

Го очекуваме вашето присуство.

Со почит,
РК Металург

Прочитано 1 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 8