МЕТАЛУРГ УТРЕ ГО ПРЕЧЕКУВА ТИМОТ НА ТИНЕКС ПРОЛЕТ

04.05.2014 19:35
1175220_779606835383842_5340066685705886348_n

za tekst

Во рамките на 7. коло на македонската суперлига утре во “Автокоманда“ ќе гостува екипата на Тинекс Пролет.

Овој натпревар почнува во 18 часот, а влезот е слободен за сите заинтересирани.

Прочитано 1.022 пати

(2) Коментари

  1. Со кој состав ќе се игра?

  2. Kje ima li prenos na MTV ili Sobraniskata ?

Напишете коментар


+ 1 = 10