МЕТАЛУРГ УТРЕ НАУТРО ПАТУВА ВО ПАРИЗ

06.02.2014 22:55
GIL_9278_resize

rk-metlurg-logo_final_resize

Утре наутро Металург тргнува на пат за Париз. Нашата експедиција лета со утринскиот (05.50 часот) лет за Загреб, а потоа од Загреб за Париз (08.30 часот). Во главниот град на Франција Металург ќе пристигне околу 10.30 часот.

Металург во Париз ќе биде сместен во хотелот “Меркури Париз Порте де Сент Клоуд“ (Мercure Paris Porte de St.Cloud).

Натпреварот со Пари Сен Жермен се игра в сабота, со почеток во 18 часот.

Прочитано 1.333 пати

(1) Коментар

  1. Среќно дечки! Донесете некој бод наваму 😉
    САМО ЕДЕН МЕТАЛУРГ <3

Напишете коментар


2 + 3 =