Металург ве кани на прес-конференција

08.11.2017 12:29
microphones-1_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в петок (10.11.2017) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (12.11.2017) против екипата на Монпелје. Ова е натпревар во рамките на седмото коло на Лигата на шампионите, а закажан е со почеток во 19.00 часот.

Прочитано 212 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 0