Металург закажа прес-конференција

15.03.2018 10:02
23112016Apple-press-conference_resize_resize

Почитувани,

РК Металург утре (16 март) закажува прес-конференција во 11.30 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (18.03.2018) против екипата на Цеље ПЛ. Ова е натпревар во рамките на 18. коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 17.45 часот.

Прочитано 87 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 5 =