Металург закажа прес-конференција

04.03.2018 15:04
microphones-1_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в понеделник (05.03.2018) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в среда (07.03.2018) против екипата на Мешков Брест. Ова е натпревар во рамките на 16. коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 17.30 часот.

Прочитано 297 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 9