MЕТАЛУРГ ЗАКАЖУВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА

11.11.2013 14:15
GIL_7090_resize_resize

za tekst

Почитувани,

Ракометниот клуб Металург ве информира дека на ден 12.11.2013 година (вторник) ќе одржи прес-конференција по повод натпреварот од петтото коло од Лигата на шампиоите, меѓу Металург и Вардар. Прес-конференцијата ќе се одржи  во конгресната сала на СЦ Борис Трајковски, со почеток во 12 часот.

Натпреварот ќе се одигра на 14.11.2013 година (четврток), со почеток во 20 часот во СЦ Борис Трајковски – Скопје.

Благодариме на соработката.

Прочитано 939 пати

(5) Коментари

  1. Dali Pavel Atman i Mirkulovski ke igraat protiv Vardar ?

    • Миркуловски нема да игра, а Атман ќе игра.

      • Dobro e ideme na pobeda protiv Vardar… pozdrav

  2. Ке ги згазиме како” шлепер-жаба”.Поздрав

  3. So poneda momci pozdrav

Напишете коментар


9 − 5 =