Металург закажува прес-конференција

05.09.2017 13:47
lino

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в четврток (07.09.2017) во 12 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ Борис Трајковски, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (10.09.2017) против екипата на Нексе. Ова е натпревар во рамките на третото коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 17.45 часот.

Прочитано 1 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 6 = 8