Металург закажува прес-конференција

19.09.2017 16:21
Apple-press-conference_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в четврток (21.09.2017) во 13.30 часот часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ Борис Трајковски, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (24.09.2017) против екипата на Бешикташ. Ова е натпревар во рамките на второто коло на Лигата на шампионите, а закажан е со почеток во 17.00 часот.

Прочитано 177 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 3