Металург закажува прес-конференција

01.10.2017 16:49
lino

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в понеделник (02.10.2017) во 11.30 часот часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ Борис Трајковски, пред натпреварот што ќе го одиграме во вторник (03.10.2017) против екипата на ППД Загреб. Ова е натпревар во рамките на петтото коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 20.45 часот.

Прочитано 242 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 7