Металург закажува прес-конференција

13.10.2017 12:08
two-microphones-press-conference_header_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в понеделник (16.10.2017) во 13.30 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в среда (18.10.2017) против екипата на Горење Велење. Ова е натпревар во рамките на шестото коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 18.45 часот.

Прочитано 196 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 2