Mеталург закажува прес-конференција

02.11.2017 10:32
2_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в петок (03.11.2017) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме в недела (05.11.2017) против екипата на Чеховски Медведи. Ова е натпревар во рамките на шестото коло на Лигата на шампионите, а закажан е со почеток во 17.00 часот.

Прочитано 257 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 4