Металург закажува прес-конференција

14.09.2018 11:07
two-microphones-press-conference_header_resize

Почитувани,

РК Металург ве поканува на прес-конференција по повод натпреварот од четвртото коло на СЕХА-лигата, меѓу екипите на РК Металург и  РК Извиѓач. Оваа средба ќе се одигра в среда, 19.09.2018 година, со почеток во 20.45 часот во ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи в понеделник, 17.09.2018 година, во 11.00 часот, во конгресната сала на  ВИП Арена СЦ “Борис Трајковски“.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 169 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 9