Металург закажува прес-конференција

02.12.2018 11:39
GIL_2098_resize-610x219

Почитувани,

РК Металург ве кани на прес-конференција по повод натпреварот РК Металург – Вардар од 10.коло на СЕХА-лигата, што ќе се одигра в среда, 05.12.2018 година, со почеток во 20.15 часот во ВИП Арена СЦ „Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи во понеделник, 03.12.2018 година, со почеток во 12 часот, во прес-салата на ВИП Арена СЦ “Борис Трајковски“.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 151 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 3 =