Металург закажува прес-конференција

30.01.2019 12:30
GIL_2098_resize

Почитувани,

РК Металург ве кани на прес-конференција по повод натпреварот РК Металург – ППД Загреб од 14. коло на СЕХА-лигата. Оваа средба ќе се одигра в сабота, 02.02.2019 година, со почеток во 20.15 часот во ВИП Арената СЦ „Борис Трајковски“.

Прес-конференцијата ќе се одржи в четврток, 31.01.2019 година,  со почеток во 12. часот, во прес-салата на СЦ „Борис Трајковски“.

Со почит,

РК Металург

Прочитано 98 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 9