Топ Вести

МЕТАЛУРГ ЗАКАЖУВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА

21.05.2013 11:13
MJI_11027

za tekst

Почитувани,

Ракометниот клуб Металург  ве информира дека на ден 22.05.2013 година (среда) ќе одржи прес-конференција по повод потпишување на договори со играчи за следната сезона.

Пресот ќе се одржи во Конгресната сала на СЦ “Борис Трајковски“, со почеток во 12 часот.

 Ви благодариме на соработката.

 Спортски поздрав,

 Ракометен клуб Металург

Прочитано 886 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + = 11