МИЛАДИН КОЗЛИНА ДОБИ ЌЕРКА

29.03.2012 10:58
DSC_7193_resize_resize

Миладин Козлина денес го живее најсреќниот ден во својот живот, доби прекрасна ќерка Лара. Малата Лара нека е жива и здрава а на Козлина од се срце му честитаме.

                                                                                        РК Металург

 

Фото:

Прочитано 973 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − 1 =