МИЛАДИН КОЗЛИНА НАПОЛНИ 29 ГОДИНИ

11.02.2012 16:31
DSC_0251_resize_resize

Левиот бек на Металург, Миладин Козлина, денес полни 29 години. На денот кога во Копер нашите момци ќе водат пресудна битка со екипата на Цимос Копер, на Козлина му посакуваме спортска победа како најубав подарок. Му посакуваме среќа и челично здравје.

                                                                                            Металург

Фото:

Прочитано 260 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 11