МИЛАН ЛЕВОВ ДЕНЕС ПОЛНИ 25 ГОДИНИ

05.04.2012 18:42
DSC_7247_resize_resize

Десниот бек на Металург Милан Левов денес полни 25 години. Левов има свој допринос во успесите на Металург и ние му посакуваме челично здравје, среќа во животот и многу спортски успеси.

 

                                                                               РК Металург

 

Фото:

Прочитано 261 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 4