МИЛАН ЛЕВОВ НАПОЛНИ 26 ГОДИНИ

05.04.2013 21:28
DSC_7088_resize_resize

Десниот бек на Металург и на македонската репрезентација Милан Левов денеска наполни 26 години. Му посакуваме добро здравје, многу среќа во животот и успеси во спортот.

                                                     Металург

Прочитано 362 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + = 10